Hakkımızda

 

BUTAFIX olarak, 2011 yılından beri telli terbiye ürünleri ithalatı ve ticareti yapan firmamızın 2012 yılından bugüne kadar da çeşitli ar-ge ve üretim faaliyetleri kapsamında ürün gamını ve kalitesini sürekli artırmıştır.
Uzmanlık alanını telli terbiye ürünleri olarak belirleyen BUTAFIX markamız, tarım ve fidancılık sektöründe öncü kuruluş olan Bursa Fidancılık Ltd.Şti. bünyesinde kurulmuş ve gelişmiştir. Hedefimiz, Türkiye’de ve Dünya’da tarım ve tarımın dışında inşaat, reklamcılık, dekorasyon, peyzaj sahalarında da kullanılan askılama ve taşıyıcı telli terbiye sistemlerinde üretimler yapmaktır.

Bu üretimlerimizdeki vizyonumuz ise ürünlerde fonksiyonelliği sağlayıp, en kaliteli ürünü siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Bugün 12 ülkeye ihracat yapılmakta, çoğunluğu kurumsal firmalar ve kamu kurumları olmak üzere yüzlerce iş ortağımızın tedarikçisi konumundayız.

Hedefimiz doğru ürünü, doğru projede tercih edebilecek, ürünü ve işi çok iyi tanıyan personellerle ve birikimlerimiz ile siz değerli üreticilerimize destek olabilmektir. Bu bağlamda bizler ücretsiz olarak ihtiyaçlarınızı taslak olarak projelendiriyoruz. Belli kıstasları sizlere aktarıp sağlam adımlarla karar vermenizi sağlıyoruz. Tarımdaki bilgi kirliliğinin önünde durmak bizim hedeflerimizin arasındadır.

 

logo-140px


Bağcılık ve fidancılıktaki 40 yıllık tecrübesi ile sizler için ileri derecede titizlik ve profesyonellikle hizmetinizdeyiz. Firmamızın temelleri Rıza ORUÇ tarafından 1977 yılında fidan üretimi ile başlamıştır. Bunun öncesinde de ailede bağcılık ve meyve yetiştiriciliği kuşaktan kuşağa aktarılmıştır.

Bağcılık alanında başta asma fidanı üretiminden gelen bilgi becerimiz ile firmamız bünyesindeki örnek çeşit
plantasyon ve modern bağcılık deneme tesislerimiz ile uygulamalı faaliyet göstermekteyiz. Uzman personelimizle bağcılıkta toprak hazırlığından taşıyıcı sisteme kadar ki tüm safhalarda üreticimize çözüm ortağıyız. Metal bağ direkler, Te kolu aksesuarları, modern gerdirme mandalları, farklı türlerde toprak çıpaları, galvanize tel, halat, file ve sulama ürünleri portföyümüzde yer almaktadır. Butafix markamız ile bağ alanlarında patentli ve nitelikli modern terbiye ürün ve tekniklerinde piyasanın daima öncüsü olma hedefindeyiz.

Bağcılık ve meyve yetiştiriciliği alanında taahhütlü uygulamalar, arazi seçimi, projelendirme ve fizibilite raporu
hazırlama, çeşit seçimi, arazi hazırlığı, bitki dikimi, elektrikli tel çit uygulamaları, sulama sistemi uygulamaları, taşıyıcısistem uygulamaları ve satış sonrası danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

Nitelikli üretim ve hizmet anlayışı ile hep daha iyiyi hedefliyoruz.

 

We are at your service with the care and expertise at advanced level for you since 1977 in the field of nursery and viticulture. Our products; nursery and trellising products. BURSATARIM is a brand name in nursery, and BUTAFIX brand is a worldwide value in trellising products and services.